Hassas Cildinizi Güneşten Koruyun!

Enjoy Güneş Kremleri'nin nano teknolojisi ile gün boyu yüksek koruma.


Enjoy Kids SPF 50+

Enjoy Kids SPF 50+ Hassas Güneş Kremi, hassas cilt yapısına sahip çocuklar için özel olarak geliştirilmiş, benzersiz formülünde bulunan organik ve mineral güneş filtreleri ile çok yüksek ve hassas koruma oluşturan güneş kremidir. İçeriğinde yer alan yeşil çay ekstresi, resveratrol ve Vitamin B3 ile ultraviyolenin yol açtığı hasarlara karşı korumasız olan çocuk cildini korur. CoQ10, E ve C vitaminleri ve Panthenol (Vitamin B5) ile beraber cilt yapısını güçlendirir.

Nano partikül teknolojisi ile desteklenen hassas ciltli çocuklar için geliştirilmiş Enjoy Kids SPF 50+ Hassas Güneş Kremi hemen emilir ve çok yüksek koruma oluşturur. Paraben benzeri koruyucular ile parfüm içermemektedir. İngiltere’den ithal.

Nano Partikül Tittanyum Dioksit Teknolojisi

Titanyum dioksit dünyadaki en güvenilir mineral güneş filtrelerinin başında gelmektedir. Nano Teknoloji ile çok daha küçük boyutlara bölünen titanium dioksit cildin üst katmanına daha kolay nüfuz eder ve daha uzun süre ciltte kalır. Bu sayede terlemeye ve suya karşı sıradan güneş kremlerine göre daha dirençli bir güneş koruması oluşturmaktadır.

Enjoy Aile Seti Güneş Kremi

Nano Partikül Titanyum Dioksit mineral güneş filtresi hem Enjoy SPF 50+ Yetişkin Güneş Kremlerinde hem de Enjoy Kids SPF50+ Çocuk Güneş Kremlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca, Enjoy Güneş Kremleri organic güneş filtreleri ile de güçlendirilmiştir. UVA ve UVB ye karşı çok yüksek koruma oluşturur.

Hasas Ciltler İçin Güneş Kremi SPF 50+

Hassas Ciltler İçin Ultraviyoleye bağlı gelişen cilt hasarına karşı Çok Yüksek Koruma ...
devamıÇocuk ve Bebekler için Güneş Kremi

Çocuklar İçin Güneş Kremi

Hassas Cilt Yapısına Sahip Çocuklar İçin Ultraviyoleye Karşı Çok Yüksek Koruma ...
devamıAnti-Aging Hasas Ciltler İçin Güneş Kremi SPF 50+

Enjoy Anti-aging SPF 50+ güneş kremi cildinizi güneş ışınlarının yol açtığı zararlı...
devamıShower After Sun Saç & Vücut Şampuanı

Shower Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı özel onarıcı cilt besleyiciler, vitaminler ...
devamıEnjoy Güneş Kremi Parents Dergisinde

Baby and You 2017 Temmuz Sayısındayız

Online Dergi İçinBaby and You temmuz sayısında neler var ; Gözlük takma sırası miniğinizde.Çocuklarınızı ev kazalarına karşı koruyun.Çocuğunuzu yaz hastalıklarına karşı koruyun.Bebeğinizin tatili keyifli geçsin .Pişiği kolaylıkla alt edin.

Enjoy Güneş Kremi Parents Dergisinde

Parents 2017 Haziran Sayısındayız

"Enjoy Spf 50+ Hassas ciltler için Güneş Kremi organik ve mineral güneş filtreleri ile çok yüksek ve uzun süreli koruma oluşturuyor.İçerisinde CoQ10 ,Yeşil çay ekstresi,resveratrol ile beraber vitamin C,E,B3 ve B5 bulunuyor."Parents haziran sayısında neler var ; UVA UVB, SPF ,PA ,farklı faktörlerde güneş kremi,bronz ciltler,çocuklar için güneş koruması, güneşten korunurken neleri yanlış yapıyoruz , hangi saatlerde güneşe çıkılmalı gibi konuları inceleyebilirsiniz.

Enjoy Güneş Kremi Parents Dergisinde

Şamdan 2017 Mayıs Sayısındayız

"Blue Box Avantajlı Anne&Bebek Seti"


Aile Seti Güneş Kremi